Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Ritchy


Výrobce   

Ritchy je výrobce eliquidu značky LIQUA

Vizionář, dynamický a progresivní

- To je to, jak můžete definovat RITCHY v několika slovech. Od skromných začátků v polovině roku 2009 v Moskvě, zakladatelé Andrey Subbotin a Maxim Kosenko. Za pouhých 5 let se jim podařilo díky své odvážné vizi vybudovat prosperující mezinárodní obchod a staly se globálními hráči na mladém, ale konkurenčním e-cigaretovém a eliquidovém trhu. Dnes mají 4 distribuční centra na 3 kontinentech, vlastní výrobní zařízení a 200 odborníků na celém světě ve více než 50 zemích.

Naše firma je certifikovaným distributorem produktů Liqua od fmy Ritchy. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout její nejnovější produkty.

http://www.ritchy.com/

O nás (Ritchy)

Společnost RITCHY byla založena v roce 2009, kdy e-cigarety byly ještě ve svých počátcích. Od té doby si RITCHY vybudovala silnou pozici mezi ostatními značkami na vysoce konkurečním trhu. V naší nabídce poskytujeme kompletní řešení pro vaping – od e-cigaret, přes e-liquidy po doplňkové příslušenství. To vše pod našimi značkami LIQUA a RITCHY, které jsou synonymem pro jedinečný zážitek z vapování. Díky našemu pro-zákaznickému přístupu operujeme na globální úrovni – disponujeme 4 distribučními centry na 3 kontinentech světa, výrobními zařízeními v Itálii a Číně a více než 200 odhodlanými profesionály.


Díky vlastním výrobním zařízením a špičkovém R&D oddělení máme plnou kontrolu nad všemi našimi produkty, které dokážeme operativně inovovat v souladu s nejnovějšími globálními trendy či přizpůsobit na míru různým kulturním požadavkům. Naše produkty procházejí desítkami kontrol kvality podle nejpřísnějších US a EU norem a výrobních standardů. 

 

Nakonec je ale nejdůležitější Váš názor, vyzkoušejte naše produkty a přesvědčte se sami.Liqua Elements: American Blend (Americký tabák) 10ml99 KčLiqua Elements: American Blend (Americký tabák) 10mlLiqua Elements: Cherry (Třešeň) 10ml99 KčLiqua Elements: Cherry (Třešeň) 10mlLiqua Elements: Strawberry (Jahoda) 10ml99 KčLiqua Elements: Strawberry (Jahoda) 10mlLiqua Elements: Berry Mix (Lesní směs) 10ml99 KčLiqua Elements: Berry Mix (Lesní směs) 10mlLiqua Elements: Bright Tobacco (Čistý tabák) 10ml99 KčLiqua Elements: Bright Tobacco (Čistý tabák) 10ml


předchozí1další
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies.

JSTE STARŠÍ 18 LET A SOUHLASÍTE S POUŽÍVÁNÍM COOKIES ?


NE ANO