Equites


Výrobce   

Značka Equites® si již vybudovala velmi dobrou pověst mezi distributory i koncovými zákazníky a je oprávněně vnímána jako značka hi-tech produktů, které jsou stávajícími i novými uživateli elektronických cigaret vyhledávány. Pro výrobu každého originálního produktu Equites® jsou používány pouze materiály špičkové kvality, čemuž odpovídá  vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost e-liquidů.Zadaným parametrům neodpovídá žádný záznam.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO