Kamry


Výrobce   

Shenzhen Kamry Technology Co., Ltd (dříve známý jako Fly Smoker technology (HK) Co., Ltd.) byla založena v roce 2007 v Shenzhenu. Kamry má velký odborné znalosti z výzkumu a vývoje. Vyrábí a uvádí na trh elektronické cigarety. Vlastní moderní továrny, výzkumné a vývojové centrum, marketingové centrum a její produkty patří mezi nejpopulárnější v USA, evropských státech a jihovýchodní Asii. Vlastní spoustu patentů a mezinárodních ocenění.Zadaným parametrům neodpovídá žádný záznam.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO