Aspire


Výrobce   

Aspire eCig je vycházející hvězda a rychle se stala jedním z nejznámějších vaping značek. Nyní je nejvíce zaměřena na vytváření vysoce kvalitních cartomizerů a baterií. Známé jsou převážně Aspire  Nautilus Mini Series cartomizer a Aspire  CF baterie. Aspire Nautilus X799 KčAspire Nautilus XAspire Quad-Flex Survival Kit990 KčAspire Quad-Flex Survival KitUSB kabel ASPIRE110 KčUSB kabel ASPIREAspire Nautilus X 4 ml Adapter150 KčAspire Nautilus X 4 ml Adapter


předchozí1další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO