Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

SmokTech


Výrobce   

SmokTech, také SMOK, se věnuje vytvářením nových vapingových zážitků pro zákazníky a je zaměřen na design výrobku. Prostřednictvím neustálého výzkumu a vývoje v oblasti nových technologií, SMOK vydala řadu patentovaných výrobků, které měly hluboký vliv na celé odvětví. SMOK Dual Coils cartomizery,Telecopic MOD, Vmax / Zmax s proměnný napětím a příkonem,.......SMOK TFV8 BABY Beast Tank - 2ml690 KčSMOK TFV8 BABY Beast Tank - 2mlSMOK TFV8 RBA-16 Coil350 KčSMOK TFV8 RBA-16 CoilSMOK H-PRIV TC MOD 220W1.500 KčSMOK H-PRIV TC MOD 220W


předchozí1další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO