Vision


Výrobce   

Vision je rostoucí značka elektronických cigaret, již s určitou slávou v oboru. Některé z jeho značkové řady jsou dobře známé  e-cigaretovým uživatelům. Vision baterie (zejména Spinner II), Vision ego clearomizer, Vivi nova, VT, V.Tox, V-Keen atd. Vision Victory cívky 5ks150 KčVision Victory cívky 5ksCartomizer Vision 2.0 V3 + CE5 dual cartomizer150 KčCartomizer Vision 2.0 V3 + CE5 dual cartomizerVision Victory 5ml BBCTank Cartomizer/Clearomizer Kit150 KčVision Victory 5ml BBCTank Cartomizer/Clearomizer KitUSB kabel VISION120 KčUSB kabel VISION Vision VapeCase 2000mAh Li-ion Variable  MOD kit pro iPhone SE, 5 a 5S500 Kč Vision VapeCase 2000mAh Li-ion Variable MOD kit pro iPhone SE, 5 a 5S


předchozí1další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO