Partnerské slevy

Členské body

 

 

 Registrovaný    Člen  

 Celkem úspěšné objednávky od počátku     registrace v CZK

Sleva (stálá)

 Bronze

                          20000

 5% sleva na cenu zboží

 Silver

                          40000

 8% sleva na cenu zboží

 Golden

                         60000

10% sleva na cenu zboží

 

Při objednávce nad 10.000 CZK v celkovém součtu je automatická sleva 3%

1. Registrovaní členové eliquid.cz a automaticky sbírají body z každé úspěšné objednávky. Skóre je odvozena z celkových nákladů na zboží všech úspěšných objednávek v českých korunách. Každý člen může zjistit svůj stav po přihlášení. Ceny pro bronzové, stříbrné a zlaté členy jsou po přihlášení ceny se slevou (platí i pro zákazníky s 3% slevou).

K tomuto systemu jsme přistoupili vzhledem k jednoduchosti a spravedlivosti. Nemusíte sbírat a uplatňovat všelijaké poukazy, slevové karty,.. nikde se ještě zvlášť přihlašovat. Slevy vám naskakují na zboží automaticky po přihlášení .

Příklad:

V listopadu objednám zboží za 10.300. Již se mi cena sníží o 3%. V průběhu dalších 8 měsíců objednám celkově za 9.400. Moje sleva na všechny objednávky i budoucí dosahuje 5%...atd.

Jelikož máme více stálých zákazníků a tento systém je nastaven od 1.11.2014, prosím kontaktujte nás na našem telefonu a body vám po vaší registraci dopíšeme.

 

 

 

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO