Doprava a sledování

Objednané zboží Vám zašleme  přepravní kurýrní službou ( PPL ). Na soukromé adrese Vás řidič PPL kontaktuje telefonicky a domluví hodinu předání  v dopoledních či odpoledních hodinách. Je též možno zaslat do práce - uveďte při objednání. Odběr zboží je možný pouze nad 18 let. V případě pochybností může dopravce požadovat prokázání totožnosti a věku příjemce.

Zboží odesíláme v Út a ve Čt, obdržíte ve St a Pá. Pro úterní odeslání jsou připraveny objednávky do Po 15.00 a čtvtrteční odesílání do St - 15.00. 

Zboží zasíláme dobírkou nebo doporučeně po platbě předem na účet

Druhou variantou, kterou si vyberete v objednávkovém formuláři je zaslání Českou Poštou, 

Zboží českou Poštou odesíláme každý den u objednávek do 12,00 tohoto dne a to na dobírku anebo až po připsání platby na náš účet.

.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety nabízené v tomto obchodě neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku.

Jste starší 18 let a přejete si VSTOUPIT ?


NE ANO